Pots de fleurs , des vases et des vases

Pots de jardin, des vases et des vases en béton sont les décorations pour le jardin , le paysage sur les terrasses et les balcons .
Dans des pots , des vases et des vases peuvent être posés différentes compositions de fleurs, d'arbustes et d'arbres . Pots de fleurs , vases et bols sont les parfaits clôtures en béton finition et des poteaux de clôture .
Nous vous invitons à faire des emplettes pour fr.DoDeko.pl

Afficher en Grille Liste

Articles 1-12 sur 147

Par ordre décroissant
 1. SKU: 2185 Vase - pot de fleur - amphore de béton
  73,91 €

  Une belle amphore en béton - un vase et un pot de jardin en un - comme élément décoratif du jardin et du portail d'entrée.

  En savoir plus
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  69,70 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  En savoir plus
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  66,53 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  En savoir plus
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  36,43 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  En savoir plus
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  41,18 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  En savoir plus
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  34,85 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  En savoir plus
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  28,51 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  En savoir plus
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Achetez en volume à 64,44 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  En savoir plus
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Achetez en volume à 73,72 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  En savoir plus
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  Achetez en volume à 78,35 €

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  En savoir plus
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  Achetez en volume à 115,44 €

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  En savoir plus
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  Achetez en volume à 161,80 €

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  En savoir plus
Page
par page
Contact Us