Pots de jardin

Pots de jardin, des vases et des paniers de béton sont les décorations pour le jardin , le paysage sur les terrasses et les balcons .
En pots, vases et les paniers peuvent être placés divers arrangements de fleurs, plantes qui ont de bonnes infirmières . Grand choix de béton pots de fleurs jardin offre de nombreuses possibilités , nous avons différents modèles et tailles de pots , forme intéressante d'un bol rond sur les chiffres des enfants. La végétation sur les arrangements dans votre maison et le jardin dépend du choix de pots de fleurs .

Nous vous invitons à faire des emplettes pour fr.DoDeko.pl

Afficher en Grille Liste

Articles 1-12 sur 229

Par ordre décroissant
 1. SKU: 2185 Vase - pot de fleur - amphore de béton
  70,84 €

  Une belle amphore en béton - un vase et un pot de jardin en un - comme élément décoratif du jardin et du portail d'entrée.

  En savoir plus
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  27,32 €

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  En savoir plus
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  49,19 €

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  En savoir plus
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  25,81 €

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  En savoir plus
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  66,79 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  En savoir plus
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  63,76 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  En savoir plus
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  34,92 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  En savoir plus
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,47 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  En savoir plus
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,40 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  En savoir plus
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,32 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  En savoir plus
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Achetez en volume à 61,75 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  En savoir plus
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Achetez en volume à 70,64 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  En savoir plus
Page
par page
Contact Us